Saturday, 14 May 2016

'1 base, 50 pizzas' Rachel Carter


Czasami już tak po prostu jest, że opuszcza nas kuchenna wena twórcza... Czasami gotowe blaty do pizzy siedza sobie spokojnie w zamrażarce, lub szafce, a my nie mamy pojęcia, co nowego z nimi zrobić... Czasami potrzebujemy inspiracji, jak zagospodarowacć zalegajace, nietypowe składniki... Właśnie wtedy kolejna ksiażeczka z serii 'Love Food' przyjdzie z pomoca.

Poprzednie, tj. '1 mix, 100 muffins', oraz '1 mix, 50 cakes', sa naprawdę przydatne. Wykorzystałam już wiele zawartych w nich pomysłów, wciaż wynajduję nowe, godne uwagi, a kilka weszło już na stałe do domowego menu. Dlatego, kiedy w jakimś tanim sklepie, wpadła mi w oko jeszcze jedna pozycja oferujaca tym razem kolekcję szybkich dań obiadowych, nie wahałam się ani chwili...

Kasiażka Rachel Carter '1 base, 50 pizzas' jest podzielona na 5 rozdziałów: vegetable delights, meat lovers, fish & seafood, nice & spicy i novelty. I śmiem twierdzić, że pomiędzy pizzami 'cztery sery', 'fiorentina', 'kozi ser & oliwki', 'piccante', siciliana', melted Brie & bacon', 'smoked salmon & dill', 'seafood', 'piri-piri chicken', 'mexicana', oraz mniej tradycyjnymi, jak 'Halloween soecial', czy 'cherry pie & mascarpone', oraz wieloma innymi, każdy wielbiciel tego cienkiego, zapiekanego chlebka znajdzie coś dla siebie.  

No comments:

Post a Comment