Sunday, 24 December 2017

Życzenia...


Zdjęcia ze strony pexels.

5 comments:

 1. Przepraszam, czy jest możliwy prywatny kontakt z Panią?
  Zdrowych pogodnych Świąt, pomyślności w Nowym Roku i niech się dzieciaczki zdrowo chowają.
  Marta/migotka21

  ReplyDelete
 2. Kasiu pomyslności i pyszności dla całej rodzinki

  ReplyDelete
 3. Izeniu - piękne podziękowania! (Trochę spóźnione, bo nie wiem jeszcze dokładnie, jak blogger działa i nie zawsze zagladam w komentarze...)

  Migotko - może na Mikserze? Www.zmiksowani.pl. Wystarczy wejść na mój profil i napisać prywatna wiadomość. Dziękuję za życzenia! Wzajemnie!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bardzo przepraszam, na mikserze nie jestem. Musiałabym się dopiero rejestrować i to tylko na potrzeby 1 wiadomości. Jeśli Pani nie uzna tego za wyjątkowo niegrzeczne, może zapytam tu, otwarcie. Próbuję znaleźć i gdzieś to wcięło, był kiedyś blog, na którym właścicielka opisywała jak sobie poradzić z autobusami z/na lotniska w Londynie, co jest opcją tańszą niż taksówki i chyba krótszą od pociągu. Czy przypadkowo nie kojarzy Pani albo ktoś z Pani Czytelników czegoś podobnego? Albo może zechciałaby Pani udzielić wskazówek praktycznych na podstawie własnego doświadczenia? Muszę zaplanować wyjazd na 1 dzień w sekwencji: rano polecieć z Krakowa, załatwić coś, dojechać na lotnisko późnym wieczorem, wrócić do Katowic, znaleźć autobus nocny do Krakowa. Już przeczekanie na 1 autobus później może poważnie skomplikować harmonogram, a z pewnych względów możliwy jest wyjazd tylko na 1 dzień. Gdyby można to było rozłożyć na 2 dni, na pewno nie musiałabym się denerwować, spokojnie wyszłabym z odpowiednim (tak ze 4 godziny na wszelki wypadek) wyprzedzeniem na autobus itd.
   Pozdrawiam
   Marta/migotka21

   Delete
  2. Oj niezły maraton!
   Niestety, nigdy nie spotkałam się z blogiem opisujacym te sprawy.
   Najszybciej będzie dostać się z lotniska (któregokolwiek) pociagiem do centrum Londynu. Z powrotem na lotnisko także.
   Ryanair zwykle wylatywał 6.15 z Krk i ladował w okolicy 8.25 na Stansted, ale nie używałam tego połaczenia od lat - nie wiem, co teraz.
   A pociag zajmuje od 15 minut (super szybki z Heatrow) do około godziny (Stansted).
   Powodzenia.

   Delete